top of page
Laistīšanas sadaļa Bilde Nr.2.JPG

Dārza veidošana sākas ar Jūsu sapni – par tā praktisko realizāciju parūpēsimies mēs

Dārzs ir kā katra personiskā oāze, miera osta, kur mēs smeļamies spēkus un atgūstam enerģiju pēc nogurdinošas darba dienas. Svarīgi, lai dārzs tiktu radīts harmonijā ar Jūsu iekšējo būtību, tad tas nesīs mieru, labsajūtu un gandarījumu.

 

Dārza plānošana sākas ar SARUNU, klienta vēlmju uzklausīšanu.

 

Sākuma stadijā tiek izlemts, kādas funkcijas dārzs pildīs un kādus elementus tajā vēlētos iekļaut. Kādas funkcionālās zonas gribētu dārzā iekļaut – atpūtas vietu ar šūpuļtīklu, āra virtuves zonu ar garšaugu stādījumiem, ugunskura vietu miera baudīšanai vakaros? Vai vēlaties dārzu vai kādu tā zonu norobežot ar dzīvžogu? Varbūt ir kāds augs, ko noteikti vēlaties redzēt savā dārzā? Ir tikai normāli, ja arī neatrodiet atbildes uz visiem šiem jautājumiem, mēs Jums palīdzēsim. Jums galvenais ir sapņos un domās noformulēt, kādu sajūtu un funkcionalitāti dārzam būtu jāsniedz.

Tālāk jau sākas darbs ainavu arhitektam, saliekot Jūsu sapni no praktiskiem un konkrētajai vietai piemērotiem elementiem. Dārza veidošanas sākotnējā stadijā tiek izveidots koncepts, noteiktas būtiskākās nianses elementiem dārzā (atpūtas vietas, celiņi, pergolas, pakāpieni, ūdens elementi), piemeklēti konkrētajai vietai piemērotākie augi un risinājumi. Plānojot dārzu, svarīgi neaizmirst arī par laistīšanas sistēmas ierīkošanu un apgaismes elementiem dārzā.

watsap.png
bottom of page